Kosmetyki Avon – opinie – porady

Podkład do twarzy

| 0 komentarzy

Nie na darmo ktoś powiedział, że tusz i podkład są najważniejszymi kosmetykami dla kobiety. Chyba każda zadbana przedstawicielka płci pięknej używa tych dwóch kosmetyków. Z tuszem z reguły nie ma problemów, jednak żeby kupić dobry podkład, musimy umieć ocenić jaki będzie odpowiedni dla nas ze względu na potrzeby naszej skóry oraz jego użycia.

W sklepach i drogeriach z łatwością znajdziemy: kremy koloryzujące, fluidy, podkłady w kremie oraz sztyfcie, kompakty i korektory. Pozostaje pytanie: które wybrać?

Podkładami ukryjemy: ziemisty kolor cery, rozszerzone pory i naczynka krwionośne oraz zmarszczki.

Kremy koloryzujące – najdelikatniejsze, tylko koloryzujące, najlepsze dla młodych dziewczyn i osób z problemami ze skórą, ukrywają nierówny koloryt skóry.

Fluidy – płynne: słabo kryjące – odpowiednie dla młodych kobiet na co dzień, do wyrównania kolorytu twarzy i ukrycia drobnych defektów i krostek.

Podkłady kremowe – maziste: średnio lub mocno kryjące, nadają się do stosowania codziennego dla pań ok. 40 roku życia oraz okazjonalnie dla wszystkich tych, które potrzebują idealnie zamaskować wszelkie skazy (np. przydatne przed wyjściem na bankiet lub na uroczystość).

Kompakty – prasowane oraz podkłady w sztyfcie: bardzo dobrze kryjące, sprawdzą się u pań ok. 50 roku życia.

Korektorami zamaskujemy: rozszerzone naczynka krwionośne, sińce, przebarwienia, krosty i zaskórniki. Korektory mogą mieć postać płynną lub w sztyfcie. Jest pomocą dla wszystkich pań bez względu na wiek.

Dobór podkładu do karnacji

Nie zapomnij o tym, że, podkład musi być w tonacji Twojej skóry lub o jeden ton jaśniejszy. Testując nowy odcień, nałóż jego odrobinę na krawędź szczęki i rozetrzyj. Jeżeli jest dobrze dobrany, nie powinno widać różnicy między szyją a twarzą.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • avon podklady do twarzy

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Typy urody

Co to jest? Zapewne niejedna z nas usłyszała stwierdzenie rzucone przez koleżankę, która obraca się wokół światka mody i urody,...

Zamknij