Kosmetyki Avon – opinie – porady

Pielęgnacja rzęs

| 0 komentarzy

Rzęsy jak każdy inny element twarzy czy ciała, powinno się pielęgnować. Z rzęs powinniśmy usuwać dokładnie co wieczór tusz czy inne kosmetyki nakładane na nie. Używając codziennie kremu do twarzy, pomagamy także pielęgnacji rzęsom, ponieważ rzęsy po nałożeniu kremu na cerę dostają także wilgoci, która daje im lepszy wygląd każdego dnia.

Można także rzęsy pielęgnować codziennie tuszem bezbarwnym. Ta rada skierowana jest zwłaszcza do pań, które nie malują rzęs na co dzień. Pamiętać jednak trzeba, że taki tusz do rzęs powinien zawierać olejki, proteiny, kreatynę oraz inne środki pielęgnacyjne rzęsy, które nadają rzęsom elastyczności.

Jednakże jeżeli ktoś ma rzęsy krótkie i jasne, polecam końcówki rzęs pomalować tuszem czarnym, ponieważ wyglądają one wtedy ładniej.

Rzęsy można także przed pomalowaniem oraz po kąpieli czy demakijażu, rozczesywać specjalną szczoteczką do rzęs, aby wyglądały pięknie i zdrowo.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Porady dotyczące nakładania tuszu na rzęsy

Rzęsy powinny być umyte dokładnie i wysuszone, ponieważ mokre i zatłuszczone źle się maluje. Tusz do rzęs powinien posiadać odpowiednią...

Zamknij