Kosmetyki Avon – opinie – porady

Jak wykonać makijaż na co dzień?

| 0 komentarzy

Krok po kroku jak zrobić makijaż na co dzień:

1. Najpierw nałożyć krem na twarz wcześniej oczyszczoną.

2. Gąbkę najlepiej z latexu zwilżyć w wodzie i dobrze wycisnąć w ręce lub w ręcznik. Następnie nałożyć na nią podkład dopasowany do naszego kolorytu skóry. Potem rozprowadzić go zaczynając od środka twarzy.

3. Trzeba pamięć jednak, że podczas nakładania podkładu, nanosimy go dokładnie także na nosie, brodzie, koło uszu, aby nasza twarz wygląda naturalnie.

4. Potem nałożyć troszkę różu w kremie na policzki i rozetrzeć w kierunku do skroni. Róż można także nanieść na łuki brwiowe i rozetrzeć. Pamiętać tu trzeba o tym, aby nie powstała bardzo widoczna różnica pomiędzy różem a podkładem.

5. Skórę błyszczącą należy przypudrować pudrem, aby się nie błyszczyła i wyglądała naturalnie. Najlepiej wykonać to za pomocą grubego pędzla i niedużą ilością pudru.

6. Oczy podkreślać najlepiej nie czarną kredką tylko brązową lub szarą. Wykonując to zaczynamy malować od środka ku kącikom oczu.

7.  Na górnej powiece możemy zrobić kreskę i ją rozetrzeć aplikatorem.

8.  Rzęsy malujemy tuszem do rzęs najlepiej ciemnym (czarnym lub brązowym).

9.  Na sam koniec malujemy usta, pomadką o odcieniu podobnym do koloru naturalnego ust lub bezbarwnym błyszczykiem.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pielęgnacja suchej cery

Cera sucha potrzebuje szczególnie dokładnej pielęgnacji. Jest to skóra bardzo wrażliwa i delikatna na wodę chlorowaną i mydło. Tego typu...

Zamknij