Kosmetyki Avon – opinie – porady

Modelowanie twarzy pudrem

| 0 komentarzy

Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i nieskazitelnie. Dlatego bardzo ważne jest aby każda kobieta, który lubi się malować poznała podstawowe zasady wykonywania makijażu w zależności od tego jaki kształt ma jej twarz. Nie każdy makijaż jest bowiem odpowiedni do każdego typu twarzy. Konsultantki AVON z pewnością pomogą nam dobrać odpowiednie kosmetyki, które sprawią, że będziemy wyglądać olśniewająco.

Twarz kwadratowa

Jeśli nasza twarz jest kwadratowa warto postarać się o złagodzenie jej rysów. Każdy makijaż rozpoczynamy od nałożenia fluidu. W przypadku twarzy kwadratowej będziemy potrzebowały dwóch rodzajów podkładu: ciemniejszy oraz o ton jaśniejszy (oczywiście odcień dobieramy w zależności od koloru naszej cery). Ciemniejszy podkład nakładamy na policzki wzdłuż linii żuchwy oraz pokrywamy nim skronie. Jeśli dodatkowo borykamy się z tłustą cera z powodzeniem możemy sięgnąć po nowy podkład matujący AVON, który redukuje wydzielanie sebum aż o 62%. Podkład ten dostępny jest w pięciu różnych odcieniach. Świetnie sprawdzi się także Magix – podkład matująco – wygładzający.

Twarz prostokątna

Jeśli nasza twarz na kształt prostokątny ciemniejszy podkład nakładamy na górnej części czoła oraz na brodzie. Na pozostałą twarz nakładamy podkład o ton jaśniejszy. Możemy sięgnąć po supertrwały podkład AVON. Także w tym przypadku możemy wybierać spośród pięciu różnych odcieni kosmetyki. Dzięki takiemu dużemu wyborowi każda pani z pewnością znajdzie kolor dla siebie odpowiedni.

Twarz okrągła

Jeśli nasza twarz ma kształt okrągły ciemniejszy podkład nakładamy na boki twarzy. Z powodzeniem możemy wybrać do tego celu Odświeżony podkład do twarzy, który dostępny jest w czterech barwach.

Zbyt długi nos

Jeśli naszym problemem jest zbyt długi nos powinniśmy sięgnąć po dobrej jakości puder. Świetnie sprawdzi się w tej roli Puder prasowany „Idealna cera”. Możemy też skorzystać z złocistego pudru w pędzlu. Na uwagę zasługuje szczególnie wyjątkowa forma tego kosmetyku. Kości policzkowe warto w takiej sytuacji musnąć kosmetykiem, która rozświetli cerę. Warto więc sięgnąć po Rozświetlające perełki do twarzy.

Kosmetyki AVON z pewnością pozwolą nam wymodelować naszą twarz i nadać jej pożądany kształt.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Usta pełne blasku

Mężczyźni, przyglądając się kobietom, najpierw patrzą na twarz. To, co działa na nich jak magnes to niewątpliwie zmysłowe, lśniące, dobrze...

Zamknij