Kosmetyki Avon – opinie – porady

Sposoby na cellulit

| 0 komentarzy

Cellulit to choroba cywilizacyjna, spowodowana jest nie tylko odkładaniem się tkanki tłuszczowej, ale również zaburzeniami w funkcjonowaniu układu krwionośnego i limfatycznego, który nieprawidłowo wydala zbędne produkty przemiany materii.
By skutecznie walczyć z cellulitem najważniejsza jest systematyczność, zdecydowanie oraz podjęcie odpowiednich środków. Jeśli jesteś zdeterminowana i zamierzasz podjąć samotną walkę z tą przypadłością, przede wszystkim musisz pamiętać o regularnych ćwiczeniach rozbijających tkankę tłuszczową oraz takich, które wspomogą krążenie krwi i limfy w twoim organizmie. Do najprostszych ćwiczeń, które skutecznie zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej w obrębie ud i pośladków należy bieganie oraz jazda na rowerze.
Żeby podtrzymać efekt ćwiczeń i nie doprowadzić do powstawania „skórki pomarańczowej” proponuję przynajmniej raz dziennie na powierzchnię ud i pośladków okrężnym ruchem wmasowywać Korektor cellulitu TriLaser z linii Anew. Jeśli będziesz zdecydowana i systematyczna gwarantuję, że już po kilku tygodniach zauważysz poprawę a jednym ze skutków ubocznych, jakie możesz uzyskać to jędrnienie i gładkie pośladki.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • avon do celulitu

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pękające naczynka na nogach

Szkodliwy wpływ zanieczyszczeń i siedząca praca to tylko niektóre z przyczyn powstawania bardzo nieestetycznie wyglądających pajączków na nogach, które mogą...

Zamknij