Kosmetyki Avon – opinie – porady

Nowości – serum

| 0 komentarzy

Serum nakładane rano i wieczorem pod krem pielęgnacyjny może zdziałać cuda. Prawie wszystkie mamy jakieś przebarwienia i inne niedoskonałości, nie wspominając o rozszerzonych porach i przybywających z roku na rok zmarszczkach. 

Oczywiście makijaż potrafi zamaskować niejedno, ale prawda jest taka, że najlepiej wygląda makijaż wykonany na nieskazitelnej skórze. Dlatego warto zadbać o jej kondycję, zwłaszcza teraz, gdy zima nareszcie odpuściła. Seria Anew jest jedną z bardziej zaawansowanych technologicznie w ofercie firmy Avon. Zdecydowanie poprawia wygląd skóry i nadaje jej młodzieńczego blasku, którego nam brakuje zwłaszcza wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, a słońce przygrzewa mocniej przyprawiając nas o zniechęcenie, gdy spoglądamy w lustro na nieco zmęczoną i poszarzałą twarz. Jest to chyba najlepsza pora, żeby sięgnąć po nowe serum firmy Avon, zwłaszcza, że premierowa cena jest dość zachęcająca. Kosmetyk zawiera trzy kluczowe składniki o wyjątkowej jakości, które szybko pozwolą pozbyć się smutnego szarego odcienia skóry.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog AVON 7/2012 – Majówka

Do maja pozostało jeszcze trochę czasu ale już teraz zachęcam Was do zapoznania się z ofertą w katalogu Avon 7/2012 -...

Zamknij